Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Науково-пізнавальні » Світ навиворіт-3. Африка. Випуск 14 (Мир наизнанку) 21.07.2012
17:31
Світ навиворіт-3. Африка. Випуск 14 (Мир наизнанку) 21.07.2012
Світ навиворіт

Додано 14 випуск 3 сезону програми "Світ навиворіт" з Дмитром Комаровим  за 21 липня 2012.

Сьогодні програма "Світ навиворіт" знову в Ефіопії, країні, де половина населення - християни, де збереглися дикі африканські племена, де в році - 13 місяців, діє свій календар, і по своєму обчислюється час, а життя зовсім не схоже на наше з вами. Що таке растофорянство і хто такі растомани?

Чому останнього імператора Ефіопії растомани називають богом? І що лежить в основі ідеології раста? Ексклюзив, в столиці Адіс-Абебі на запросить у гості один із соратників імператора, колишній міністр туризму. Це він відкрив Ефіопію туристам і скалв перші маршрути по країні.

"Світ навиворіть" з Дмитром Комаровим - шоу-подорож власного виробництва каналу 1+1. Ведучий програми, Дмитро Комаров, досвідчений мандрівник, побував у понад двадцяти країнах. Його не цікавлять розповіді, він на власному досвіді випробує екзотичне життя чужих нам країв. Перші сезони програми були присвячені східним Камбоджі та Індії. Третій сезон - Африка.

Ведучий: Дмитро Комаров.

Виробництво: 1+1.

Категорія: Науково-пізнавальні | | Теги: 3 сезон, с дмитрием комаровым, свит навыворит, мир наизнанку, 21 июля, серия, эпизод 14, світ навиворіт, выпуск 14, все выпуски | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: