Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Науково-пізнавальні » Світ навиворіт-3. Африка. Випуск 12 (Мир наизнанку) 07.07.2012
21:11
Світ навиворіт-3. Африка. Випуск 12 (Мир наизнанку) 07.07.2012
Світ навиворіт

Додано 12 випуск 3 сезону програми "Світ навиворіт" з Дмитром Комаровим  за 7 липня 2012.

Сьогодні у програмі вас чекає північна Ефіопія - дуже яскрава і колоритна. І першим чином ми відправимося у місто Тхарар ,ефіопську столицю наркотиків. Саме тут вирощують знаменити листочки з наркотичним ефектом, улюблений стимулятор ефіопів та піратів-сомалійців. Цей наркотик все місто зранку збирає і продає, а після обіду - споживає.

Один із наркобаронів візьме Дмитра на роботу і навчить його правильно збирати зілля, а вечером запропонують скуштувати його жменьку... Але є в Тхарарі і совсім інші плантації приємні, корисні та дуже солодкі - цукрові тростини. Наші в Ефіопії - українка Руслана продемонструє, як перетворила свій будинок у кращу приватну клініку міста Діредауа, де тепер і живе, і працює. А наостанок відправимося на край савани, де будемо кормити диких гієн з рук і не лише.

"Світ навиворіть" з Дмитром Комаровим - шоу-подорож власного виробництва каналу 1+1. Ведучий програми, Дмитро Комаров, досвідчений мандрівник, побував у понад двадцяти країнах. Його не цікавлять розповіді, він на власному досвіді випробує екзотичне життя чужих нам країв. Перші сезони програми були присвячені східним Камбоджі та Індії. Третій сезон - Африка.

Ведучий: Дмитро Комаров.

Виробництво: 1+1.

Категорія: Науково-пізнавальні | | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: