Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 22.03.2018


Головна » Науково-пізнавальні » Світ навиворіт-3. Африка. Випуск 11 (Мир наизнанку) 30.06.2012
10:41
Світ навиворіт-3. Африка. Випуск 11 (Мир наизнанку) 30.06.2012
Світ навиворіт

Додано 11 випуск 3 сезону програми "Світ навиворіт" з Дмитром Комаровим  за 30 червня 2012.

Програма "Світ навироріт" продовжує досліджувати Ефіопію, залишайтеся з нами, буде дуже цікаво. Продовжуємо досліджувати південь Ефіопії та першим чином освоюємо професію бананоруба і бананоносильщика. Як на плантаціях збирають плоди, які ми щодня бачимо на полицях супермаркетів та базарних прилавків. 

Мурсі - найвідоміше плем'я Ефіопії, його називають агресивним, страшним і особливо небезпечним, їх жінки розтягують нижні губи тарілками, вибивають передні зуби, а ще - ріжуть себе лезами, щоб тіло покрилося об'ємними шрамами. вони впевнені, що таки образ - еталон жіночої вроди.

"Світ навиворіть" з Дмитром Комаровим - шоу-подорож власного виробництва каналу 1+1. Ведучий програми, Дмитро Комаров, досвідчений мандрівник, побував у понад двадцяти країнах. Його не цікавлять розповіді, він на власному досвіді випробує екзотичне життя чужих нам країв. Перші сезони програми були присвячені східним Камбоджі та Індії. Третій сезон - Африка.

Ведучий: Дмитро Комаров.

Виробництво: 1+1.

Категорія: Науково-пізнавальні | | Теги: 3 сезон, мир наизнанку, свит навыворит, с дмитрием комаровым, 30 июня, серия, эпизод 11, выпуск 11, світ навиворіт, все выпуски | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: