Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Науково-пізнавальні » Світ навиворіт-3. Африка. Випуск 10 (Мир наизнанку) 23.06.2012
21:31
Світ навиворіт-3. Африка. Випуск 10 (Мир наизнанку) 23.06.2012
Світ навиворіт

Додано 10 випуск 3 сезону програми "Світ навиворіт" з Дмитром Комаровим  за 23 червня 2012.

Часи великих георграфічних відкриттів давно в минулому, але можливість відчути те, що відчували першовідкривачі є і сьогодні. Щоб переконатися у цьому достатньо приїхати в Ефіопію.

Ми розпочинаємо досліджувати нову африканську країну - Ефіопію, і першим чином відправляємося у дике і знамените місце країни - легендарну долину річки Ома, туди де живуть племена. Народ з ім'я Хаммер - з ними проведемо кілька незабутніх днів, вечорами будемо ходити за пивом і вивчати професію екстрималів-пасічників.

"Світ навиворіть" з Дмитром Комаровим - шоу-подорож власного виробництва каналу 1+1. Ведучий програми, Дмитро Комаров, досвідчений мандрівник, побував у понад двадцяти країнах. Його не цікавлять розповіді, він на власному досвіді випробує екзотичне життя чужих нам країв. Перші сезони програми були присвячені східним Камбоджі та Індії. Третій сезон - Африка.

Ведучий: Дмитро Комаров.

Виробництво: 1+1.

Категорія: Науково-пізнавальні | | Теги: 3 сезон, мир наизнанку, свит навыворит, с дмитрием комаровым, серия, 23 июня, выпуск 10, світ навиворіт, все выпуски, эпизод 10 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: