Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 996 (06.04.2017)
18:55
[СТБ] Все буде добре. Випуск 996 (06.04.2017)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 6 квітня 2017 року.

Далеко не завжди свекрухи і невістки вдається знайти спільну мову, особливо, якщо приходити жити на одній території! Але це зовсім не означає, що претензії і непорозуміння будуть тепер постійними супутниками вашого життя. Згладити гострі кути допоможу поради ідеальної свекрухи - Наталії Фаліон і ідеальної невістки - Катерини Великої! А психолог Олена Кириченко висловить своє професійне думку з цього питання.

Ви можете економити близько 2000 гривень на рік і все це завдяки ... правильної прання! Сьогодні Лілія Ребрик відкриє топ-5 дієвих порад, які допомагають поміркований витрачати бюджет, не економлячи на якості!

Дотримуючись посту, розумієте, що дуже скучили за м'ясних страв? Олена Іващук приготувала для вас рецепт смачних пісних тефтелек, які вбережуть вас від спокуси! А перевіряти їх смак будуть «м'ясоїди» зі стажем - Андрій Дикий і Богдан Юсипчук.

0:03 - як прати економно; 14:35 - вегетаріанські тефтелі; 33:10 - тістечка шу; 52:50 - омолодження століття; 1:04:59 - примирення зі свекрухою

"Все буде добре" – це розважальне сімейне шоу корисних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: все буде добре, 6 квітня, 2017, Корисні поради, СТБ, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: