Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 908 (03.11.2016)
18:15
[СТБ] Все буде добре. Випуск 908 (03.11.2016)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 3 листопада 2016 року.

Про те що ви готували котлети, знають навіть ваші сусіди? Алла Ковальчук виявила три основні причини такого стійкого запаху і сьогодні в процесі приготування ідеальних м'ясних котлет, експерт покаже як з ними легко можна впоратися!

Ваш чоловік часто вживає ненормативну лексику, а ви хотіли б відучити його від цієї шкідливої звички? Ми знаємо як це зробити! Сьогодні Тетяна Ларіна розкриє декілька методик, які допоможуть вашому чоловікові перестати матюкається! У сьогоднішньому експерименті беруть участь герої «Хата на тата» - Юрій Боєнко з дружиною.

Фінал вже близько! Яка роль насправді очікує Самвела Адамяна в його виступі? Чи встигне Саша Діяманштейн приготувати крем до того, як підійде журі? І як Ніколь Ронки і Вові Мотрічуку доведеться відтягувати час заради перемоги?

Вчора на кухні «МастерШеф» Віке Король не вистачило сил, щоб добути продукти для приготування страви і всі старання дівчата справити враження на журі зазнали краху. Але сьогодні Віка на кухні «Все Буде Добре» готова довести що вміє готувати складні ресторанні страви і красиво їх презентувати.

Відтінки коричневого в цьому сезоні дуже популярні. Але варто бути акуратними з їх вибором, адже неправильно підібраний відтінок може перетворити вас на стару! Як цього уникнути, розповість стиліст Тео Декан.

"Все буде добре" – це розважальне сімейне шоу корисних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 2016, 3 листопада, Корисні поради, Листопад, все буде добре, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: