Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 907 (02.11.2016)
18:15
[СТБ] Все буде добре. Випуск 907 (02.11.2016)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 2 листопада 2016 року.

Чи не можете влізти в улюблені джинси? Уже через два тижні ви забудете про цю проблему завдяки посиленому експрес-комплексу від олімпійської чемпіонки, фехтувальниці Ольги Харлан! Зробіть ніжки стрункими, займаючись всього по 5 хвилин в день!

Холодна пора - це час для зігріваючих напоїв! Любителька зимової риболовлі Алла Ковальчук роздобула два рецепта напоїв, які обіцяють зігріти. Чи дійсно вони виконують свою функцію?

До початку гастрономічного фестивалю залишається зовсім небагато часу, а торт у учасників «МастерШеф Діти» так і не готовий. За продуктами їм доводиться йти далеко в гори, через ліс, повний диких звірів! Чи повернуться вони звідти цілими і неушкодженими і чи встигнуть приготувати десерт до початку конкурсу?

Ви не дуже любите носити рукавиці і рукавички, тому що доводиться кожен раз знімати їх, користуючись телефоном, дістаючи гроші з гаманця і т.д.? Тоді мітенки - то, що вам потрібно! Сьогодні майстрині Ольга Волкова і Тетяна Метановская покажуть кожна свою технологію виготовлення теплих мітенок: зі старого светра і з грудочки шерсті! Який спосіб виявиться швидше?

Боїтеся знайомитися на сайтах знайомств, тому що вважаєте, що там одні бабії? Тетяна Ларіна стверджує, що там є серйозні чоловіки, але треба вміти відсівати тих, кого цікавить тільки інтим. Сьогодні вона розкриє декілька секретів, за допомогою яких тільки за анкетою і листуванні можна відразу зрозуміти, перед вами бабій або серйозний чоловік.

"Все буде добре" – це розважальне сімейне шоу корисних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 2016, 2 листопада, Корисні поради, Листопад, все буде добре, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: