Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 906 (01.11.2016)
18:15
[СТБ] Все буде добре. Випуск 906 (01.11.2016)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 1 листопада 2016 року.

Здається Самвел вже не радий що вплутався в цю авантюру з дітьми, але відступати нікуди, треба щось вирішувати з пропажею продуктів. Як хлопці будуть викручуватися з ситуації і що стане причиною справжньої паніки ви побачите в сьогоднішньому продовженні захоплюючої подорожі!

Чи не хочете разом з покупкою зволожувача повітря придбати ще на додачу безсоння, опік і щомісячні витрати? Тоді не пропустіть! Сьогодні Самвел Адамян і Женя Поливода покажуть на що в першу чергу необхідно звертати увагу при покупці зволожувача повітря, щоб ця покупка була і безпечної та економної!

Несподівано до вас в гості завітали таргани? Самвел Адамян настійно рекомендує зустрічати їх квітами! Які ще способи позбавлення від дрібних капосників приготував експерт і що стане відмінною профілактикою появи тарганів?

Ви багато чули про контурінге, але побоюєтеся неправильно нанести макіяж і виглядати неприродно? Зоряний гример Олена Мельник сьогодні покаже легкий і швидкий спосіб контурінга, який можна нанести всього в кілька рухів і виглядати бездоганно! Ви залишитеся задоволені результатом!

"Все буде добре" – це розважальне сімейне шоу корисних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 2016, 1 листопада, Корисні поради, Листопад, все буде добре, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: