Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 894 (11.10.2016)
18:12
[СТБ] Все буде добре. Випуск 894 (11.10.2016)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 11 жовтня 2016 року.

Неприбрана дітьми ліжко або залишена чоловіком брудна тарілка в раковині може легко вивести вас із себе, а щоб заспокоїтися і повернути зіпсоване собі і рідним настрою потрібно не одну годину, а то й день? Психолог і тренер з НЛП Тетяна Ларіна розповість, як легко і за дві секунди зняти стан роздратування.

Зараз багато господинь вже заготовили консервацію на зиму про запас, але ще можна купити недорогі баклажани. Тетяна Литвинова поділиться своїми оригінальними рецептами швидких заготовок з баклажанів, які будуть як паличка-виручалочка на вашій кухні круглий рік! Тим більше тепер ваші баклажани будуть на смак як гриби, риба і овочі-гриль!

Вас замучили чорні крапки? Ви до сих пір не знаєте, як безпечно і ефективно вирішити проблему? Сьогодні ви дізнаєтеся: як попрощатися з чорними точками, не зашкодивши своєму здоров'ю, і отримати чисту красиву шкіру, завдяки косметолога Ользі Метельський і хоробрим чоловікам, які готові все перевірити на собі. Це переможець «МастерШеф» Євген Клопотенко, дизайнер Григорій Ермолин, учасник «МастерШеф» Євген Поливода.

Весь час зустрічаєте не тих чоловіків? Спечіть магічний пиріг на Покров день, завдяки якому ви зміните свою долю і зустрінете ідеального чоловіка. Цей магічний пиріг допомагає не тільки знайти свою долю, а й заміжнім змінити деякі риси характеру своїх чоловіків. Тому такий пиріг є актуальним для кожної жінки.

За життя ми проливаємо близько 70 літрів сліз. 49% жінок плаче хоча б один раз в тиждень. Але бувають ситуації, коли плакати не можна ні за що на світі. І сьогодні сама сентиментальна подруга Надії Матвєєвої Аллочка Ковальчук протестує методи, які допоможуть вам навчитися стримувати сльози в будь-яких життєвих ситуаціях, а прокоментує їх психолог і тренер з НЛП Тетяна Ларіна.

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 2016, жовтень, Корисні поради, все буде добре, 11 жовтня, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: