Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 20.01.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 892 (6.10.2016)
18:46
[СТБ] Все буде добре. Випуск 892 (6.10.2016)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 6 жовтня 2016 року.

Надя надихнулася подвигом полковника Миколи Молокова, який тримав стіл протягом всього конкурсу, що і дозволило його команді приготувати свої страви. Але сам Молоков через це приготувати таємничу пасту трофі так і не встиг. Надя запросила його на свою кухню зробити пасту.

Ні для кого не секрет що взуття на підборах робить жінку більш стрункою і красивою. Але ситуації, коли через погодні умови ходити на підборах стає складніше, знайома кожній з нас. Лілія Ребрик розробила комплекс, що займає буквально 5 хвилин. Виконуючи його можна ходити на підборах, не боячись з них впасти!

У мами Ольги Волкової в минулому році, через те, що зима була холодна, вимерли всі молоді деревця. Особливим прикрістю було те, що троянди, які подарувала Оля, не вижили. Щоб врятувати сад перед зимівлею Оля запросила Надю і експерта-садівника Олега Ермачіхіна. Олег розповість три легких етапу, з яких складається підготовка до зимівлі дерев і кущів троянд.

На початку жовтня волосяні цибулини починають оновлення. А волосся, виснажені сонцем і перепадами температур, абсолютно втрачають свій вигляд, тьмяніють і просто випадають. Косметолог Ольга Метельська поділитися дивовижним рецептом флюїду, що всього за 14 днів склеїть волосся, зробить більш рівними по всій довжині і закриє пори волосся. А засіб обійдеться вам набагато дешевше, ніж в магазинах!

До Наді звернулася близька подруга, їй здається, що її сестрі змінюють. Надя сама одного разу була в подібній ситуації і зібрала подруг: Марину Шевченко, Наталю Левензон, Катерину Велику і Катю Колесник розібрати три аспекти цієї делікатної теми: зруйнувати чужу сім'ю, жити з важкою совістю і заподіяти біль рідної людини, грунтуючись на власному досвіді. Психолог Тетяна Ларіна розповідає як правильно вчинити в кожному конкретному випадку, що обов'язково треба зробити і як не зіпсувати свої відносини.

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 2016, 6 жовтня, жовтень, Корисні поради, все буде добре, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: