Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 22.03.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 890 (4.10.2016)
18:46
[СТБ] Все буде добре. Випуск 890 (4.10.2016)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 4 жовтня 2016 року.

Мрієте кинути палити? Лікар-нарколог Валерій Патоніч запевняє, в цьому вам допоможе баклажан! Валерій вивчив останні відкриття вчених в сфері боротьби з курінням, а їх дієвість вирішив перевірити на учасниках шоу «МастерШеф». Чи допоможуть його поради Юлії Прокопенко та Денису Елінчаку позбутися згубної звички, і чи пройдуть Юля і Денис випробування, підлаштовані Надією Матвєєвої, побачимо!

Ваша сім'я відмовляється їсти корисне варення з калини через неприємного запаху? Євген Клопотенко обіцяє, що варення з калини по його рецепту, буде любити вся ваша сім'я! Діти, які ненавидять калинове варення, кидають виклик кухареві! Якщо Женіної варення не сподобається дітлахам, йому належить перетворитися на коня і катати дітей на собі! Чи побачимо ми переможця шоу «МастерШеф» Євгена Клопотенко під сідлом у дітвори?

Ви більше ніколи не зіткнетеся з проблемою циститу, якщо будете робити всього 5 вправ в день - запевняє лікар-гінеколог Людмила Шупенюк. Але навіть настільки привабливу пропозицію не зацікавило Надіних подруг взяти участь в тренуванні. Тому Надії Матвєєвої довелося піти на хитрість. Лена Мельник, Алла Ковальчук і Наталя Холоденко все- таки взяли участі в тренуванні, навіть не здогадуючись про це. Як це вдалося Наді, і як відреагували її подруги, коли хитрість розкрилася, дивіться сьогодні!

Витрачаєте півгодини на те, щоб нафарбувати рівні стрілки? Тепер завдяки Лайфхак Олени Мельник, вам на це знадобиться всього 3 хвилини! Дізнайтеся секрет ідеальних стрілок прямо зараз!

У вас проблеми зі здоров'ям, в особистому житті або фінансовій сфері? Допомогти у вирішенні цих питань допоможе прикраса! Ольга Волкова підкаже, як зробити таку прикрасу своїми руками, а екстрасенс Анна Гальерс розкриє секрети того, як наділити його силою оберега!

Ваша дитина не допомагає вам по дому і не прибирає навіть за собою? Учасники проекту «МастерШеф Діти»: Даня Ківа, Соня Дєткова і Саша Діяманштейн, розкриють секрети своїх батьків, які допомогли привчити їх самих до домашньої прибирання. Хлопці впевнені - ці поради універсальні і спрацюють абсолютно з усіма дітьми. Якщо методи не спрацюють в сім'ях, які взялися їх протестувати, хлопцям доведеться цілий тиждень прибирати в будинках цих добровольців, в якості покарання. Чи побачимо ми Соню, Даню і Сашу з віниками?

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 2016, жовтень, Корисні поради, 4 жовтня, все буде добре, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: