Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 889 (3.10.2016)
18:46
[СТБ] Все буде добре. Випуск 889 (3.10.2016)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 3 жовтня 2016 року.

Кожен, хто хоч раз в житті намагався розрізати гарбуз, стикався з проблемами пов'язаними з цим процесом! Маса зусиль, порізи і величезна кількість часу це лише мала частина того, з що вам належить! Тому сьогодні Самвел Адамян та Євген Поливода, протестують п'ять найбільш ефективних (на думку користувачів інтернету) способів розрізати гарбуз без особливих зусиль.

Чи вважаєте що бере вам не йде? Маша Єфросиніна, доведе що зможе підібрати бере для жінок з будь-яким типом особи! Просто потрібно знати деякі секрети, за допомогою яких, бере вигідно підкреслить ваші достоїнства і приховає недоліки. Маша готова поділиться цими секретами в сьогоднішньому випуску! НЕ пропустіть!

Не знаєте як познайомиться з вподобаним вам чоловіком? Вперше за історію тренінгів знайомств, Даша Трегубова передала свої повноваження таємничим помічникам - експертам чоловікам! Особливої пікантності відбувається додає поставлене Дашею умова: якщо хоч один із запропонованих чоловіками методів не спрацює, вони повинні будуть позбутися всієї рослинності на тілі, аж до брів, методом воскової епіляції! Що з цього вийшло і чим все це закінчиться, ви дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску!

На ринку з'явилася величезна кількість гаджетів для контролю за дитиною. Але наскільки можна їм довіряти і який з пристроїв найточніше? Знайти відповіді на ці питання спробують: Ольга Волкова, Юлія Бортник, Світлана Мазур, Наталія Левензон і Дмитро кица! Вони протестують п'ять новітніх гаджетів виробники яких обіцяють гранично точне і швидке визначення місцезнаходження дитини.

Цей тиждень починається з 3-го дня зростаючого Місяця. Початковий зростання Місяця - це ідеальний час для залучення у своє життя удач і грошей. Рубіна розповість, як виготовити і оживити спеціальну пентаграму, щоб вона працювала на вас, залучаючи у ваше життя удачу, багатство і благополуччя. А також, поділиться АСТРОПРОГНОЗ на цей тиждень для кожного знака зодіаку.

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 2016, жовтень, 3 жовтня, Корисні поради, все буде добре, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: