Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 883 (21.09.2016)
18:26
[СТБ] Все буде добре. Випуск 883 (21.09.2016)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 21 вересня 2016 року.

Через дорожнечу сирів, затягуєте пояса і економите на цей продукт ?! Заплетіть сирні коси разом з нашим кавказьким експертом Мікаелем Арояном, який поділиться своїм сімейним рецептом сиру «Косичка». А також не пропустіть випробування, яке приготувала для сиру Надя Матвєєва.

Тисяча дрібниць не триматися у вас в голові, і ви корите себе за погану пам'ять? Наталія Холоденко знає, як поліпшити пам'ять і підвищити концентрацію уваги за допомогою простих масажних вправ! На які точки необхідно впливати, ви дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску!

Нічого не встигаєте? Справи по дому, діти займають весь час? Сьогодні ви дізнаєтеся, як завдяки 3м простих способів Ви почнете правильно розпоряджатися своїм часом і ваше життя зміниться на краще. А як збільшити ефективність вдвічі знає двічі мама, автор і керівник проекту «Флаймама» Світлана Гончарова. Приєднуйтесь!

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 2016, 21 вересня, Вересень, Корисні поради, все буде добре, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: