Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 861 (15.08.2016)
18:17
[СТБ] Все буде добре. Випуск 861 (15.08.2016)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 15 серпня 2016 року.

Пологи нині коштують недешево, але ж на здоров'я майбутнього малюка можна економити - так вважає одна половина майбутніх батьків. Друга ж впевнена, що такі витрати ні до чого, мовляв, платити лікарям зовсім необов'язково. Сьогодні ми виведемо лікарів на чисту воду, щоб зрозуміти, чи законно і за що вони беруть такі гроші за пологи?

Повний місяць на цьому тижні може позначитися на емоційному стані - наші емоції будуть розжарені до межі, а це загрожує необдуманими і навіть агресивними вчинками. Але нейтралізувати негатив можна всього однією фразою, що відповідає вашому знаку зодіаку. Екстрасенс Олена Курилова підкаже, що потрібно сказати, а також поділиться щотижневим астропрогнозом.

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 2016, 15 серпня, Корисні поради, все буде добре, серпень, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: