Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 17.10.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 838 (05.07.2016)
18:00
[СТБ] Все буде добре. Випуск 838 (05.07.2016)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 5 липня 2016 року.

Гарна нижня білизна здатне звести з розуму будь-якого чоловіка, але будьте крайнє уважні, адже неправильно підібрані трусики можуть заподіяти шкоди жіночому здоров'ю! Лікар-гінеколог Наталія Данкович готова поділитися всіма секретами правильного вибору жіночої білизни!

Знайдений в інтернеті рецепт експрес-оладок не виправдав ваших очікувань? І смак, і зовнішній вигляд виявилися далекі від ідеалу? Ви не перші, хто зіткнувся з цією проблемою! Щоб раз і назавжди розібратися з недоліками рецепта Тетяна Литвинова сьогодні відкриє три секрети, які допоможуть врятувати страву, не вплинувши при цьому ні на швидкість, ні на легкість приготування.

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: липень, все буде добре, 5 липня, 2016, СТБ, Корисні поради | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: