Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 814 (24.05.2016)
18:17
[СТБ] Все буде добре. Випуск 814 (24.05.2016)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 24 травня 2016 року.

Глядачка Олександра звернулася до програми «Все буде добре», стверджуючи, що після стрижки в салоні вона придбала гепатит. Журналісти «Все буде добре» і мікробіолог Світлана Вольська провели розслідування і з'ясували, чому так впали санітарно-епідемічні норми. Причини цього, а також результати розслідування дивіться в нашому випуску!

Напередодні випускних багато перукарні переповнені записами, та й ціни на послуги кусаються. Підліткам подобаються нетрадиційні рішення і навіть кардинальна зміна кольору волосся. А ось мами, згадуючи свої експерименти з волоссям, радять вечірні зачіски. Як зробити так, щоб зачіска подобалася і мамі і випускниці? Допоможе тренд сезону, зачіска - квіти з волосся.

Чи можна нагодувати дитину сиром, якщо він його не любить? Наші експерти Микита Летінскій і Женя Клопотенко розробили рецепти страв, в яких діти навіть не дізнаються свій нелюбимий продукт! Але чи сподобається їх страви дітям?! Дивіться продовження кулінарного батла!

Чи можна приготувати смачну, але дешеву юшку? Експерти стверджують, що це простіше простого! Три фірмових рецепта від Сергія Калініна, Алли Ковальчук та Самвела Адамяна! Але хто з них виявиться переможцем і приготує саму економну уху?! Кулінарна дискусія починається!

Побачили чудова сукня в магазині, але в талії воно на розмір менше? Як зробити так, щоб всього за 4 дні пішло 4 см в талії? Масажист Олена Ткаченко впевнена, що самомасаж по японській техніці замінить навіть дорогу салонну процедуру -прессотерапію! В експерименті бере участь випускниця Таня, плаття мрії на якій не сходиться, а до випускного залишилися лічені дні.

Прізвище, як і ім'я, дане при народженні, впливають на долю людини. Що якщо змінивши прізвище, ти зміниш свою долю і не в кращу сторону?! Як убезпечити себе і перевірити, чи відповідає ваше прізвище вашої особистості, допоможуть експерти «Все буде добре» - психолог Анна Кушнерук, мольфарка Магдалена Мочіовскі і актриса Ольга Сумська.

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: травень, 2016, Корисні поради, все буде добре, 24 травня, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: