Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 802 (03.05.2016)
18:14
[СТБ] Все буде добре. Випуск 802 (03.05.2016)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 3 травня 2016 року.

Комахи на природі можуть не тільки зробити ваш відпочинок дискомфортним, а й поставити під загрозу ваше здоров'я. Сьогодні Костянтин Зеленський і Костянтин Грубич проведуть для вас спеціальну теоретичну підготовку, після якої жодному комасі не вдасться зіпсувати ваш пікнік.

Для хорошого шашлику потрібні якісні підручні засоби для багаття. Неправильний вибір може обернутися реанімацією! Як уникнути страшних наслідків і бути впевненими, що дрова, вугілля і разжигатель для багаття абсолютно безпечні - розкажуть Андрій Бабаєв та Ігор Місевич.

Ви вже не уявляєте своє життя без кетчупу? Без сумніву, томатний соус надає стравам особливого смаку, але тільки в тому випадку, якщо він дійсно якісний. Андрій Бабаєв каже, що в тому асортименті, який нам пропонують, дуже рідко можна зустріти дійсно якісний продукт! З чого ж роблять кетчуп? Сьогодні ви дізнаєтеся правду!

Сьогодні Андрій Бабаєв покаже, як приготувати справжні нюрнберзькі ковбаски, які його навчили робити німці. Ковбаски білого кольору і неймовірно смачні! Обов'язково спробуйте зробити їх вдома!

Купили мариноване м'ясо в супермаркеті? Тоді ви ризикуєте отримати неякісний продукт - з сухожилля, плівками, хрящами і черв'яками. Як не зіпсувати свій пікнік знає Андрій Бабаєв! Експерт сьогодні навчить відрізняти безпечне м'ясо від того, яке маринують перемороженних або простроченим.

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: все буде добре, травень, 2016, 3 травня, Корисні поради, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: