Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 16.10.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 794 (19.04.2016)
18:38
[СТБ] Все буде добре. Випуск 794 (19.04.2016)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 19 квітня 2016 року.

Пробудити пристрасть в своєму улюбленому за допомогою шоколаду і приготуйте цукерки з незвичайними смаками за рецептом Ольги Сумської! Сьогодні ви дізнаєтеся як приготувати справжній шоколад в домашніх умовах, і який тест допоможе краще зрозуміти смакові переваги вашого обранця. Вам вдасться його здивувати!

Ви можете навіть не здогадуватися про те, що ваша дитина хвора на булімію! Як страшна хвороба може прокрастися в будинок, а також які ознаки безпомилково вкажуть на те, що у вашої дитини булімія, з'ясуємо сьогодні разом з нашими експертами - Ганною Галіцина і Валерієм Патонічем!

Ви станете володаркою неймовірно стильних сережок, якщо зробите їх своїми руками зі звичайного шнура! Рукодільниця Ольга Волкова покаже, що потрібно робити, а учасниці шоу «Холостяк» Євгена Новак і Іванна Клевчук битимуться в цьому батл! Кому з дівчат вдасться сплести сережки в екстремальних умовах, побачите сьогодні.

Сімейний фінансовий успіх залежить не тільки від чоловіка, але і від жінки. Сьогодні наші експерти - Тетяна Ларіна і Алла Ковальчук відкриють три жіночих прийому, які змусять вашого чоловіка заробляти в десятки разів більше! Всі подробиці в сьогоднішньому випуску!

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: все буде добре, 2016, 19 квітня, СТБ, квітень, Корисні поради | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: