Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 789 (11.04.2016)
18:42
[СТБ] Все буде добре. Випуск 789 (11.04.2016)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 11 квітня 2016 року.

В яких ситуаціях партнерські пологи можуть стати причиною зіпсованих відносин? І як підготуватися до спільних пологів, щоб сім'я стала ще міцнішою? Про це ми сьогодні поговоримо разом з психологом Наталією Холоденко і прихильниками і противниками партнерських пологів - Андрієм Диким, Тимуром Мазуром, Вінченцо Барба і Йосифом Мацкепеллі. А так же в гостях у нас Ольга Мартиновська, яка сумнівається, чи варто кликати чоловіка на пологи.

До літа залишився 51 день, і якщо ви ще досі не приєдналися до Всеукраїнських Щоденниками схуднення, саме час зробити це! Сьогодні вашим персональним тренером буде Марина Узєлкова! Тренер припасла для занять один незвичайний предмет, здатний замінити половину тренажерів! Що це? Дізнаєтеся сьогодні!

Що б ви не робили, як би не намагалися замаскувати в стравах рибку, ваша дитина категорично відмовляється її їсти? З цією проблемою стикаються багато мам, але Євген Поливода впевнений, що знає, як її вирішити! Полюбить чи рибу, приготовлену по його рецепту, самий вибагливий дитина, ви дізнаєтеся сьогодні!

Ховаєте старенький стіл під скатертиною? Дизайнер інтер'єру Алена Лівіненко знає, як зробити з нього стильну і дизайнерські меблі! Всі тонкощі техніки, яка перетворить ваш старий стіл, ви побачите в сьогоднішньому випуску! Це не тільки красиво, але і економно!

На сьогоднішній день вибір дитячих колясок неймовірно величезний - вони мають купу функцій, зручностей, виконані в різних стилях. Як не помилитися і не помилитися, вибравши незручну, що не функціональну, галасливу? Юлія Янчар сьогодні розкладе все по поличках, і ви точно будете знати, що вам необхідно! Приєднуйтесь!

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 2016, 11 квітня, Корисні поради, квітень, все буде добре, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: