Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.11.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 788 (07.04.2016)
18:08
[СТБ] Все буде добре. Випуск 788 (07.04.2016)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 7 квітня 2016 року.

Женя на побаченні з Мар'яною, а Самвел намагається забрати зниклий пакет у якогось Валери. Що він зажадає натомість зниклих речей і з'явитися чи Самвел на «Фестивалі наливок» зі статуеткою? І чим закінчиться побачення Жені та Мар'яни? Не пропустіть, сьогодні всі подробиці!

Ви зможете визначити який буде чоловік в ліжку ще до того, як зав'яжіть з ним стосунки! Саме це обіцяють французькі вчені, які виявили зв'язок між сексуальним темпераментом чоловіки і його манерою поглинання їжі. Наскільки достовірна ця теорія будемо з'ясовувати разом з нашими експертами - Дашею Трегубової, Світланою Вольнової і Аллою Ковальчук.

Чи можливо приготувати корисний обід з трьох страв всього за 20 хвилин? Сергій Калінін запевняє, що це простіше простого! Сьогодні ви дізнаєтеся, як економлячи час, досхочу нагодувати сім'ю смачними й незвичайними стравами, які змусять вас назавжди відмовитися від напівфабрикатів.

Вчора учасник шоу «МастерШеф. Діти »Саша Діяманштейн був за крок від того, щоб залишити проект, але виявлені сильні якості допомогли йому залишитися. Щоб не розслаблятися після вчорашнього конкурсу Саша сьогодні приготує свою коронну страву, яку він придумав сам!

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: все буде добре, 7 квітня, 2016, СТБ, квітень, Корисні поради | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: