Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 779 (23.03.2016)
18:48
[СТБ] Все буде добре. Випуск 779 (23.03.2016)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 23 березня 2016 року.

Ви не впевнені в якості магазинної консерви? Просто приготуйте її самі! Алла Ковальчук сьогодні навчить готувати консервовану скумбрію в домашніх умовах, яка вийде не тільки смачніше, але і набагато дешевше магазинної!

Хочете буквально за хвилину зрозуміти, який чоловік буде в стосунках і в ліжку? Це можливо! Так стверджує один з розділів паралінгвістики - кинесика, потрібно просто поглянути на його ходу! Наскільки можна вірити цій теорії і чи будуть збігатися типи ходи з характерами реальних чоловіків з'ясуємо разом з Лілією Ребрик, Тетяною Литвиновою, Ольгою Сумською, Мариною Шевченко і Ольгою Волковою.

Бактерії і мікроби буквально на кожному кроці, а ваша дитина після прогулянки миє руки тільки з великими угодами? Проблему вирішить унікальне антибактеріальне мило цікавої форми з натуральних інгредієнтів. Експерт з миловаріння Тетяна Нагорна розповість, що потрібно робити!

Нервове напруження, перевтома часто є причиною виникнення головного болю, немов вас затиснули в лещата. Позбутися від неприємних відчуттів можна всього за 5 хвилин! Техніка індійського самомасажу «Абх'янга», яку сьогодні продемонструє учасниця 5 сезону «МастерШеф» Катерина Велика повністю зніме головний біль, викликану втомою і нервовим напруженням.

Зоряний перукар В'ячеслав Дюденко готовий довести, одним з найефективніших видів зброї в боротьбі зі старінням є ... чубчика! Сьогодні ви дізнаєтеся, як підібрати чубок в залежності від проблеми старіння обличчя і візуально відвести погляд від цієї зони. Один рух ножиць - і ви виглядаєте значно молодше!

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 2016, Корисні поради, 23 березня, все буде добре, березень, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: