Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 762 (23.02.2016)
18:19
[СТБ] Все буде добре. Випуск 762 (23.02.2016)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 23 лютого 2016 року.

Вам здається, ви зустріли свій ідеал - він вірний, щедрий, добрий і уважний? Не поспішайте робити висновки, а краще спробуйте вивчити його обличчя, адже воно може підказати чи є чоловік бабієм, скнарою або агресором. Фізіогноміст Тетяна Ларіна розповість, як з першого погляду визначити не найкращі риси характеру обранця і уникнути непотрібного знайомства.

Сьогодні ви побачите, які ще випробування повинні пройти Самвел Адамян і Женя Поливода, щоб нарешті викупити наречену для колочавського нареченого! Дізнайтеся, виконання якого завдання від тата нареченої виявиться під загрозою зриву! І хто підкорить серце Поливода, дивіться вже сьогодні!

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 23 лютого, все буде добре, 2016, Корисні поради, СТБ, лютий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: