Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 759 (17.02.2016)
18:37
[СТБ] Все буде добре. Випуск 759 (17.02.2016)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 17 лютого 2016 року.

Навіть ставлячи будильник на півгодини раніше потрібного часу, ви все одно раз у раз прокидався? Сьогодні Аніта Луценко за допомогою ледачою зарядки для бадьорості навчить вас прокидатися правильно і без проблем!

Навіть звичайна каша буде нагадувати смак ресторанного страви, якщо ви розбавити її фірмовим соусом від Сергія Калініна! Які інгредієнти вам знадобляться для трьох абсолютно різних соусів, які ідеально підійдуть до кожної окремої крупі, ви дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску!

З часом навіть найяскравіші стосунки і почуття притупляються - секс стає буденним, а чоловік починає все більше і більше віддалятися. Така сімейна криза загрожує обернутися серйозними проблемами, але наші експерти - Марина Шевченко, Юлія Бортник і Ольга Волкова знають як їм запобігти і розпалити між вами пристрасть з новою силою.

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: все буде добре, 2016, 17 лютого, лютий, СТБ, Корисні поради | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: