Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 22.10.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 742 (19.01.2016)
19:17
[СТБ] Все буде добре. Випуск 742 (19.01.2016)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 19 січня 2016 року.

Не маючи можливості працювати повний день, ви наважилися взяти роботу «на дому», і в результаті витратили більше, ніж заробили, віддавши останнім шахраям? На жаль, подібні ситуації зараз не рідкість, але сьогодні Михайло Присяжнюк, розповість як заробляти «на дому» не потрапляючи на виверти шахраїв.

Вам давно не підвищують зарплату, боржники не поспішають віддавати обіцяне, а у вашому сімейному бюджеті величезна дірка? Ці проблеми допоможе вирішити головну хустку! Екстрасенс Олена Курилова сьогодні покаже, який обряд необхідно провести з хусткою, щоб ваші фінансові питання нарешті вирішилися!

Вам за 40 і ви вже зневірилися знайти роботу, тому що роботодавці відбирають тільки молодих фахівців? Ми знаємо як це виправити! Завдяки порадам досвідчених експертів - бізнес-тренера Андрія Станченко і психолога Наталії Холоденко, ви зможете влаштуватися на будь-яку роботу, незважаючи на вік!

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 19 січня, все буде добре, 2016, січень, СТБ, Корисні поради | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: