Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 732 (31.12.2015)
18:07
[СТБ] Все буде добре. Випуск 732 (31.12.2015)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре"за 31 грудня 2015 року.

На нашому столі є те, без чого Новий рік вже просто не можна уявити - Олів'є, Мімоза, холодець, мандарини, шампанське, ікра. Навіть через багато років ці страви не набридають і не приїдаються. А адже у кожного з них своя історія, і сьогодні улюблені ведучі СТБ позмагаються, розкриваючи секрети новорічного столу!

У цей час витає чарівництво, здається, що навколо оселилася казка, і немає нічого неможливого. А адже так і є! І самим справжнім чарівником можете стати ви самі, дивуючи близьких і друзів проявами справжньої магії. Всім секретам фокусів вас навчить ілюзіоніст Віталій Лузкарь.

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 31 грудня, Корисні поради, все буде добре, грудень, 2015, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: