Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 15.11.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 711 (25.11.2015)
18:19
[СТБ] Все буде добре. Випуск 711 (25.11.2015)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре"за 25 листопада 2015 року.

Часом за маскою усміхненого вихователя в дитячому садку ховається безжалісний тиран, який у вашу відсутність попросту б'є дитину! Як за допомогою звичайної відеокамери викрити і покарати жорстокого монстра розкажуть наші експерти - юрист Михайло Присяжнюк і дитячий психолог Вікторія Люборевіч-Торхова.

Екстрасенс Жанна Колесніченко-Шулакова знає, як створювати магічні тверді духи, аромат яких здатний не тільки оточити сприятливою аурою, але і допомогти налагодити особисте життя і залучити удачу. Сьогодні ви дізнаєтеся, як їх правильно робити в домашніх умовах!

Щоб не нудьгувати за літом та відпусткою, помістіть частинку моря у себе вдома! Сьогодні Ольга Волкова навчить робити стильний килимок для ванної з гальки, а масажист Олена Ткаченко покаже, як з його допомогою робити масаж для зняття втоми і нормалізації роботи внутрішніх органів.

Ви впевнені, що справжній італійський хліб можна спробувати тільки в італійському ресторані? Вінченцо Баба запевняє, що це можливо і на вашій кухні теж! Сьогодні експерт розкриє секрети випікання італійського хліба і розповість, як вдома приготувати популярну чіабатту, сирні кульки і гриссини.

Ваша дитина не любить читати? У століття сучасних технологій все більше дітей воліють книгам телефони, планшети або комп'ютери. Але всього 5 секретів здатні докорінно змінити ситуацію! Педагог і тренер з скорочтению Леся Япринцева сьогодні розповість, як зробити читання книг улюбленим заняттям вашої дитини!

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: все буде добре, Листопад, 25 листопада, СТБ, 2015, Корисні поради | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: