Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 15.11.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 710 (24.11.2015)
18:19
[СТБ] Все буде добре. Випуск 710 (24.11.2015)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре"за 24 листопада 2015 року.

Фінал грандіозного перевтілення з Романом Мідним! Образ «пацанки» заважав Юлі знайти особисте щастя, але вона виконала всі три пункти контракту, щоб змінитися не тільки зовні, але і всередині. Зможе дівчина поміняти пацанский імідж на жіночну леді? Про це, і про те, якою стала життя Юлі після проекту, ви дізнаєтеся першими! Не пропустіть!

П'ять порад, які допоможуть фікусу стійко витримати холод, низьку вологість і тьмяне освітлення. Питання до експерта з вирощування фікусів Вірі Кичигина вже сьогодні.

Ви любите страви з риби, але звичні вже приїлися? Самвел Адамян знає економний і оригінальний рецепт, який досита нагодує всю сім'ю. Рибний крамбл стане для вас справжньою знахідкою!

Преображення з Романом Мідним триває! Саме сьогодні Юлі належить зробити той самий «стрибок у прірву» - першої познайомитися з чоловіками. Професійний експерт в знайомствах - Даша Трегубова, підготувала кілька жіночих хитрощів, які повинні допомогти пацанки. Але чи зможе Юля познайомитися відразу з п'ятьма чоловіками?!

Прикраса у вигляді метелика зі стрічок додасть легкості й жіночності будь-якого образу. Сьогодні ви дізнаєтеся, як зробити такий аксесуар своїми руками всього за 10 грн! Ольга Волкова покаже, що для цього потрібно!

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 24 листопада, Корисні поради, все буде добре, Листопад, СТБ, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: