Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.02.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 685 (12.10.2015)
18:00
[СТБ] Все буде добре. Випуск 685 (12.10.2015)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре"за 12 жовтня 2015 року.

У магазині дитячі розвиваючі книги коштують від 250 до 500 гривень, але вам вона може обійтися всього в 50! Рукодільниця Ольга Волкова знає, як зшити книгу своїми руками з підручних засобів, кожна сторінка якої буде відповідати за розвиток певних здібностей дитини і допомагати малюкові рости кмітливим!

Екстрасенс Хаял Алекперов сьогодні розповість, що обіцяють нам зірки в період з 12 по 18 жовтня, а також поділиться порадами, які допоможуть знайти правильний підхід до партнера і розпалити пристрасть у відносинах.

Учаснику проекту «МастерШеф» Євгену Поливоді дуже сподобалися чотири дівчини з проекту «Холостяк», але будучи людиною сором'язливою, Женя зовсім не впевнений, що зможе зачарувати і знайти підхід до кожної з них. Хороший друг Женя Злобін готовий допомогти і переконує, що з його порадами хлопець гарантовано завоює жіночі серця! Чи зможе Женя Поливода навчити Ксенію Вольських готувати?

Сьогодні телеведуча Даша Трегубова розкриє секрет приготування дивовижної маски з калини, яка допомагає її бабусі зберігати шкіру в ідеальному стані, незважаючи на вік. Забудьте про сірому кольорі особи і дрібних зморшках! !

!

!

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: все буде добре, 12 жовтня, жовтень, СТБ, 2015, Корисні поради | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: