Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 660 (27.08.2015)
18:10
[СТБ] Все буде добре. Випуск 660 (27.08.2015)

Все буде добре

Додано випуск програми "Все буде добре"за 27 серпня 2015 року.

Хочете, щоб урожай картоплі зберігся до весни? Вам не доведеться викидати куплений запас, якщо ви прислухаєтеся до порад Костянтина Грубича та Алли Ковальчук, вони розкажуть, як вибирати картоплю, і як її правильно зберігати!

Переживаєте, що після пологів довго не зможете повернутися в колишню форму? Почніть під час вагітності займатися спеціальним комплексом з 5 вправ, і вже через тиждень після появи малюка на світ, ви будете стрункою, як і колись! Гінеколог Людмила Шупенюк покаже як виконувати безпечні вправи.

Хочете, щоб чоловік заробляв більше і доходи в сім'ї збільшилися? Мольфарка Магдалена знає як вам допомогти! Сьогодні екстрасенс навчить робити магічні обереги для кар'єрного зростання, які поліпшать фінансове становище і посприяють просуванню кар'єрними сходами.

Вийти в найближчі місяці заміж або позбавиться від уже наявних проблем у шлюбі, вам допоможе магічний бездріжджовий хліб, впевнена екстрасенс Олена Курилова. Які магічні інгредієнти потрібно додати щоб підсилити ефект і як без дріжджів зробити хліб пишним ви дізнаєтеся сьогодні!

Ваша дитина раз за разом забуває спортивну форму, а покупка нової сильно вдаряє по сімейному бюджету? Зі стильним рюкзаком, який сьогодні навчить робити майстриня Ольга Волкова, ваш растеряша не захоче розлучитися ні на хвилину!

Ви думаєте, що тільки за допомогою ін'єкцій гіалуранової кислоти, можна зробити свої губки пухкими і спокусливими? Швидше більше схожими на здуту кульку! Досягти справжнього і природного результату вам допоможуть поради наших експертів - Романа Мідного і Олени Мельник!

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: все буде добре, серпень, 27 серпня, 2015, СТБ, Корисні поради | Рейтинг: 1.7/3
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: