Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 26.04.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 625 (29.06.2015)
18:00
[СТБ] Все буде добре. Випуск 625 (29.06.2015)

Все буде добре

Додано випуск програми "Все буде добре"за 29 червня 2015 року.

Літо щедро обдаровує своїми плодами, і ми не втрачаємо можливості заготовити смачні фрукти і овочі на зиму. Для того, щоб ви не прогадали з вибором сушарки і могли насолоджуватися якісними сухофруктами цілий рік, Тарас Шпіра поділиться секретами правильного вибору цієї корисної техніки.

Для того, щоб через пару днів після процесу консервації закатані вами банки не вибухнули, Тарас Шпіра вирішив провести жорсткий відбір закатувальних машинок. Яка закатувальна машинка пройшла всі відбіркові випробування і отримала звання кращої, ви дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску!

95% персиков и нектаринов показали положительный результат в тесте на пестициды. Как с помощью зубной щетки разглядеть оставшиеся 5% экологически чистых и безопасных фруктов? Об этом сегодня расскажет Андрей Бабаев.

Все життя ми зіштовхуємося з різними числами, і деякі з них дійсно здатні приносити успіх! Екстрасенс Хаял Алекперов сьогодні визначить щасливе число для кожного із знаків зодіаку, а також розповість, що приготував для нас цей літній тиждень.

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: Корисні поради, все буде добре, 29 червня, Червень, СТБ, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: