Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 620 (18.06.2015)
18:00
[СТБ] Все буде добре. Випуск 620 (18.06.2015)

Все буде добре

Додано випуск програми "Все буде добре"за 18 червня 2015 року.

Вам пощастило знову зустріти кохання, і ваш чоловік готовий стати не тільки вашим «чоловіком», а й «батьком» вашої дитини? Як повідомити про це дитині, щоб не травмувати її? Психолог Вікторія Любаревич-Торхова розповість, які п'ять кроків допоможуть дітям і новому татусеві прийняти один одного.

Алла Ковальчук готова довести, що з рису можна приготувати не тільки запаморочливу першу або другу страву, а ще й десерт! Які ще інгредієнти вам знадобляться для солодощів, яких вистачить як мінімум на тиждень, ви дізнаєтеся сьогодні!

У вашій родині не дуже люблять котлети з риби? Сьогодні Тетяна Литвинова навчить готувати чудову альтернативу - рибний пиріг тортіно, які назавжди змінить ваше уявлення про рибні котлети і припаде до душі як дорослим так дітям!

У вас вже була можливість переконатися в дієвості способів знайомства в магазині і на вулиці, сьогодні телеведуча Дарія Трегубова навчить підкорювати чоловіка мрії в транспорті за допомогою упаковки активованого вугілля! Не пропустіть найцікавішого!

Так званий «загривок» в районі шийного відділу не тільки псує естетичний вигляд, а і може провокувати головні болі і проблеми з хребтом. Але завдяки комплексу від Дениса Силантьєва ви зможете назавжди забути про цю проблему! Які вправи необхідно виконувати, ви дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску!

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 18 червня, Корисні поради, все буде добре, Червень, СТБ, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: