Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 25.03.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 616 (11.06.2015)
18:00
[СТБ] Все буде добре. Випуск 616 (11.06.2015)

Все буде добре

Додано випуск програми "Все буде добре"за 11 червня 2015 року.

Ваша найпроблемніша зона животик? Роман Мідний впевнений, що це зовсім не привід ховатися під об'ємними балахонами і безформними речами! Сьогодні стиліст покаже, які речі з вашого гардеробу за допомогою невеликої хитрості зроблять недосконалості непомітними!

Телеведуча Даша Трегубова готова довести - познайомитися з гідним чоловіком можна де завгодно! А допоможе вам у цьому пляшка мінеральної води! Сьогодні ви дізнаєтеся, як це працює, а Григорій Решетник та Олексій Трітенко проаналізують дієвість способів!

Хочете помолодшати? Завдяки мімічній зарядці вам це вдасться без дорогих кремів і косметологів! Спеціаліст з фейсбілдінгу Євгена Баглик покаже вправи, завдяки яким ваше обличчя завжди буде свіжим і підтягнутим.

Кухонні рушники брудняться швидко, а от позбутися від плям і забруднення часто стає величезною проблемою, але тільки не для Сергія Калініна, Алли Ковальчук та Тетяни Литвинової! Сьогодні експерти перевірять найпопулярніші способи реанімації кухонних рушників і виберуть найкращий!

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 11 червня, все буде добре, Червень, Корисні поради, 2015, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: