Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 578 (07.04.2015)
12:38
[СТБ] Все буде добре. Випуск 578 (07.04.2015)

Все буде добре

Дивіться сьогодні випуск програми "Все буде добре"за 7 квітня 2015 року.

Кулінарні подорожі Ектор Хіменес-Браво УКРАЇНОЮ! СЕКРЕТИ великодні страви ЧЕРНІГІВЩИНИ Щоб навчитися готувати справжній український борщ, Ектор Хіменес-Браво відправився на Чернігівщину в пошуку однієї дивовижної жінки, яка готує його краще за всіх в окрузі! Навчиться Чи Ектор всім тонкощам чернігівського борщу, і чим закінчиться його подорож, ви побачите сьогодні!

Важко передати, скільки дискомфорту і неприємних відчуттів нам доставляють судоми, але Аніта Луценко впевнена, їх можна не тільки полегшити, але й не допустити! А допоможе в цьому спеціальний комплекс, який відкривши для себе , ви назавжди забудете про цю проблему!

Всього 10 хвилин, і ваші очі стануть більші і виразніші! І справа тут не в магії! Стиліст Роман Мідний знає, як за допомогою вашого набору тіней приховати всі недоліки форми очей і навчить сьогодні всім тонкощам коригуючого макіяжу!

Якщо ви вважаєте, що кальмари годяться тільки для салату або до пива, ви їх недооцінюєте, упевнений Сергій Калінін! Сьогодні експерт навчить готувати незвичайні фаршировані кальмари, які неодмінно виходити ніжними і будуть просто танути в роті! Ваші близькі залишаться в захваті!

Хочете приготування Великодніх яєць зробити справою сімейною і залучити дітей? Наш народний експерт навчить сьогодні виготовляти унікальні пашотніци в техніці квілінг, які робляться дуже просто і не залишать байдужим жодного гостя!

Наші мами і бабусі раз у раз залякують різними забобонами - не можна цілувати п'ятки новонародженому, не можна фотографувати немовляти, не можна давати виглядати йому в дзеркало. Чи справді це загрожує якимись наслідками? На це питання сьогодні дадуть відповідь наші експерти - екстрасенс Олена Курилова та психолог Наталія Холоденко.

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 7 квітня, Корисні поради, все буде добре, березень, СТБ, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: