Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.02.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 562 (10.03.2015)
18:00
[СТБ] Все буде добре. Випуск 562 (10.03.2015)

Все буде добре

Додано випуск програми "Все буде добре"за 10 березня 2015 року.

Готуємо дієтичний плов з хамсою. Кулінар Сергій Калінін поділиться рецептом цього вишуканого і дієтичного блюда, яке дешевше в 3 рази, ніж м'ясне!

Яблучний штрудель - це банально! Приготуйте штрудель з капустою! Штрудель з яблуками у всіх на слуху, але кулінарові Аллі Ковальчук відомий ще один варіант смачної випічки! Сьогодні експерт покаже, як приготувати ароматний і неймовірно смачний штрудель з капустою. Вам буде чим порадувати рідних!

Як досягти гармонії у стосунках. Спальня - найкомфортніше місце для двох закоханих! Але якщо вона має неправильну або сторонню енергетику, у чоловіка зникне сексуальний потяг. Саме тому екстрасенс Олена Курилова вирішила приділити особливу увагу спальні!

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: все буде добре, березень, СТБ, 2015, 10 березня, Корисні поради | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: