Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 552 (19.02.2015)
18:07
[СТБ] Все буде добре. Випуск 552 (19.02.2015)

Все буде добре

Додано випуск програми "Все буде добре"за 19 лютого 2015 року.

Ви турбуєтесь про майбутнє своєї дитини і мрієте, щоб він вчився за кордоном, але боїтеся, що це неможливо здійснити? Сьогодні киянка Галина Палійчук розповість, як їй вдалося вступити в сімнадцять європейських ВНЗ та що необхідно для того, щоб навчається в найпрестижніших навчальних закладах світу

Ви зовсім недавно купили светр, а він уже з катишкамі? Не турбуйтеся! Сьогодні Тарас Шпіра розповість, як за допомогою простих і дієвих способів позбавиться від катишек і повернути речам колишню новизну!

Напередодні Прощена неділя екстрасенс Софія Литвинова навчить готувати незвичайні пряники, які не тільки порадують вас надзвичайним смаком, але й принесуть мир і благополуччя в вашу родину! Обов'язково запишіть рецепт!

Ви вважаєте компліменти на свою сторону незаслуженими, і постійно комплексуете через свою неідеальної зовнішності? Психолог Наталія Холоденко просто впевнена, що ваша самокритика зайва, а низька самооцінка і є головною причиною невдач в особистому житті. Але це можна виправити! Які кроки допоможуть знайти упевненість і полюбити себе, ви дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску!

Готуємося до посту. Як вирішити 5 основних проблем, з якими стикаються люди під час посту.

"Все буде добре" - це розважальне сімейне шоу кориних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 19 лютого, все буде добре, Все Будет Хорошо, Корисні поради, лютий, 2015, СТБ | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: