Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 1065 (07.08.2017)
18:00
[СТБ] Все буде добре. Випуск 1065 (07.08.2017)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 7 серпня 2017 року.

На цьому тижні Місяць побуває в сузір'ї Тільця, що може викликати тривогу і сильну ревнощі. Як протистояти цим почуттям знаючи знак зодіаку свого партнера, підкаже екстрасенс Рафаїл Бражеев! А також вас чекає астрологічний прогноз на період з 7 по 13 серпня.

Ольга Волкова знає, як полагодити розбиту лампу. Сьогодні майстриня навчить робити гарний плафон-пазл, вклавшись всього в 100 гривень!

«Добрий знак» готовий оголосити результати перевірки п'яти різних торгових марок питного йогурту. Хто з виробників не пройшов перевірку «Добрим знаком»? Дізнайтеся сьогодні!

ахоплюєтесь красою моделей Victoria's secret? Домогтися таких же результатів можете і ви! А допоможуть в цьому вправи, які сьогодні покаже Юлія Шолудько.

Наталя Фаліон більше не мучиться від спраги, тому що знає рецепт освіжаючого ягідного квасу! Як зробити ягідний квас за фірмовим рецептом від Наталії Фаліон, ви дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску.

"Все буде добре" – це розважальне сімейне шоу корисних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: все буде добре, 2017, серпень, 7 серпня, СТБ, Корисні поради | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: