Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 1060 (27.07.2017)
17:31
[СТБ] Все буде добре. Випуск 1060 (27.07.2017)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 27 липня 2017 року.

Цей неймовірний французький десерт названий на честь легендарного міста троянд Ісфахан. Чому? Пелюстки троянд є одним з основних інгредієнтів французької солодощі. Ліза Глинська розкриє всі секрети приготування цієї страви!

Чекаєте подарунок від коханого, а їх все немає? Можливо, справа не в його скупості, а в вашому невмінні прийняти і оцінити подарунок! Сьогодні разом з нашими експертами - Тимуром Мазуром, Самвелів Адамяном і Вінченцо Барба ми розберемося, які помилки роблять жінки і чому у чоловіків пропадає бажання робити їм подарунки.

"Все буде добре" – це розважальне сімейне шоу корисних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: все буде добре, липень, 2017, 27 липня, СТБ, Корисні поради | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: