Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.03.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 1050 (11.07.2017)
18:10
[СТБ] Все буде добре. Випуск 1050 (11.07.2017)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 11 липня 2017 року.

Літо - пора відпочинку і подорожей. Але спека здатна перетворити на кошмар навіть кращі з них. Самвел Адамян та Євген Поливода в поїзді Київ-Одеса вирішили перевірити три незвичайних способу охолодження, щоб з'ясувати, який найкраще врятує від спеки.

Боротьба зі зморшками доходить до крайніх методів? Наталя ЛЕВЕНЗОН теж потрапила в їх число! Чоловік кулінарного експерта серйозно стурбований - його дружина вирішила боротися зі зморшками, за допомогою маски з посліду! Чи зможе Оля Метельська приготувати ефективну маску без таких «екстремальних» компонентів ?!

"Все буде добре" – це розважальне сімейне шоу корисних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: все буде добре, липень, 11 липня, 2017, СТБ, Корисні поради | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: