Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 1017 (15.05.2017)
18:35
[СТБ] Все буде добре. Випуск 1017 (15.05.2017)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 15 травня 2017 року.

Фаза спадної Місяця досить несприятлива для вирішення фінансових питань на цьому тижні. Краще приберегти гроші і відкласти їх, а екстрасенс Ольга Стогнушенко розповість, що необхідно зробити, щоб вони при цьому примножувалися. І не пропустіть дізнатися астропрогноз на весь тиждень!

Зараз на ринку безліч різних блендерів, але Тетяна Литвинова допоможе вибрати один - самий якісний і недорогий, який стане незамінним помічником на вашій кухні!

Проблема «рятувального кола» на талії не обходить стороною навіть переможниць конкурсів краси. Місіс Всесвіт Ольга Торнер змогла впоратися з цим завданням завдяки комплексу з п'яти вправ! Приєднуйтесь до нашої тренуванні, і вже через три тижні ви позбудетеся від звисаючих бочків!

"Все буде добре" – це розважальне сімейне шоу корисних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: все буде добре, травень, 2017, 15 травня, Корисні поради, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: