Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 1011 (03.05.2017)
17:59
[СТБ] Все буде добре. Випуск 1011 (03.05.2017)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 3 травня 2017 року.

Немає такого чоловіка, який не сходив би з розуму від пружною і підтягнутою грудей. Завдяки комплексу від Яни Соломко ви в найкоротші терміни досягнете бажаного результату. Сьогодні експерт покаже, які вправи зроблять зону декольте ідеальною!

Вам давно не підвищують зарплату, боржники не поспішають віддавати борг, а в вашому сімейному бюджеті величезна дірка? Ці проблеми допоможе вирішити головну хустку! Екстрасенс Олена Курилова сьогодні покаже, який обряд необхідно провести з хусткою, щоб ваші фінансові питання нарешті вирішилися!

"Все буде добре" – це розважальне сімейне шоу корисних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: все буде добре, травень, 3 травня, 2017, Корисні поради, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: