Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Все буде добре. Випуск 1002 (18.04.2017)
18:12
[СТБ] Все буде добре. Випуск 1002 (18.04.2017)

Все буде добре

Додано сьогодні випуск програми "Все буде добре" за 18 квітня 2017 року.

У вас після Великодніх свят залишається багато яєць? Ліза Глинська і Оксана Вольська знають, що з цим робити! Сьогодні Ліза навчить маринувати вже варені яйця, після чого вони зможуть зберігатися до трьох місяців! А Оксана Вольська підкаже, як визначити, що яйце вже не придатне до вживання і може нашкодити здоров'ю.

Всі власники маленьких квартир стикаються з однією і тією ж проблемою - захаращеною житлоплощею і браком вільного місця. Чи можливо легко і швидко, не ламаючи стін, організувати простір в будинку? Професіонали найвищого рівня - Григорій Ермолин і Ольга Волкова- заготовили кілька варіантів вирішення цієї проблеми, які вони готові втілити в квартирі сім'ї, що звернулася до нас за допомогою.

Консультант в магазині запропонував вам замість звичайного олівця придбати каял, але ви не маєте жодного уявлення, як ним користуватися? Ось і Людмила Шупенюк потрапила в аналогічну ситуацію, але Лена Мельник запевняє: каял має безліч безцінних переваг перед олівцем. Яких саме?

Цілий тиждень відомі українські дизайнери будуть переробляти речі, які вам вже нецікаво і нудно носити! Як перетворити старий гольф в модне дизайнерське виріб, сьогодні покаже дизайнер Олена Сереброва. Оновлення гардероб за допомогою простих прийомів, які можна легко повторити вдома!

Сьогодні Ольга Усенко - успішний сертифікований нутриціолог і спортивний дієтолог, і складно повірити, що колись ця дівчина важила понад 100 кілограмів! Як Ользі вдалося скинути 40 кілограмів, не вдаючись до дієт і розвантажувальним дням, ви дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску!

"Все буде добре" – це розважальне сімейне шоу корисних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 18 квітня, все буде добре, 2017, Корисні поради, СТБ, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: