Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Сімейні шоу » [СТБ] Врятуйте нашу сім'ю-2. Випуск 9 (22.10.2013)
20:44
[СТБ] Врятуйте нашу сім'ю-2. Випуск 9 (22.10.2013)
Врятуйте нашу сім'ю-2

Додано 9 випуск 2 сезону програми "Врятуйте нашу сім'ю" за 22 жовтня 2013  року.

Сім'я Глоб. Домогосподарка Марина і топ-менеджер Андрій. Колись давно Марія вийшла заміж за Андрія - звичайного хлопця, який мало не кожен день здійснював заради неї подвиги. Але незабаром кар'єра чоловіка пішла вгору, сім'я переїхала з Одеси до столиці, де Андрій повністю присвятив себе справам, а з Марії - минулого успішної моделі - зробив рабиню - домогосподарку. Як це часто буває в подібних випадках, сімейний побут довів жінку до нервового зриву.

Захоплюючe пост-шоу із зірковою гостею Маргаритою Січкар, яка допоможе розібратися в тому, звідки беруться скупердяї, як їх розпізнати на першому побаченні і чи можна їх вилікувати від звички надто трястися над своїм гаманцем?

"Врятуйте нашу сім'ю" - сімейне реаліті шоу, героями якого є сімейні пари, що перебувають на межі розлучення. Фахівці програми допоможуть чоловіку та дружині знайти порозуміння і вирішити наболілі сімейні проблеми. Для цього парі запропонують на день обмінятися ролями і обов'язками, після чого психологи розроблять план виходу із сімейної кризи. Проект спрямований за зниження кількості розлучень в Україні, соціальну алдаптацію героїв програми, психологічну допомогу дітям у таких сім'ях.

Ведучі: Дмитро Карпачов, Єгор Тополов.

Канал: СТБ.

Категорія: Сімейні шоу | | Теги: 22 октября, сезон 2, спасите нашу семью, врятуйте нашу сімю 2 сезон, врятуйте нашу сімю, выпуск 9, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: