Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Сімейні шоу » [СТБ] Врятуйте нашу сім'ю-2. Випуск 8 (15.10.2013)
20:43
[СТБ] Врятуйте нашу сім'ю-2. Випуск 8 (15.10.2013)
Врятуйте нашу сім'ю-2

Додано 8 випуск 2 сезону програми "Врятуйте нашу сім'ю" за 15 жовтня 2013  року.

Дружина-деспот. Сьогодні у програмі «Врятуй нашу сім'ю» глядачі телеканалу СТБ побачать продовження історії сім'ї Бурда з Києва. 34-річна дружина і 27-річний чоловік ніяк не можуть ужитися під одним дахом. Юля перетворилася на тирана. Жінка постійно скандалить, лається і дорікає чоловіка в нездатності заробити грошей, незважаючи на те, що кинути колишню роботу вона сама його змусила. У цьому випуску програми родина буде повинна ухвалити головне у своєму сімейному житті рішення - бути разом або розлучатися?

"Врятуйте нашу сім'ю" - сімейне реаліті шоу, героями якого є сімейні пари, що перебувають на межі розлучення. Фахівці програми допоможуть чоловіку та дружині знайти порозуміння і вирішити наболілі сімейні проблеми. Для цього парі запропонують на день обмінятися ролями і обов'язками, після чого психологи розроблять план виходу із сімейної кризи. Проект спрямований за зниження кількості розлучень в Україні, соціальну алдаптацію героїв програми, психологічну допомогу дітям у таких сім'ях.

Ведучі: Дмитро Карпачов, Єгор Тополов.

Канал: СТБ.

Категорія: Сімейні шоу | | Теги: выпуск 8, сезон 2, врятуйте нашу сімю, спасите нашу семью, 15 октября, врятуйте нашу сімю 2 сезон, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: