Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Сімейні шоу » [СТБ] Врятуйте нашу сім'ю-2. Випуск 10 (29.10.2013)
20:44
[СТБ] Врятуйте нашу сім'ю-2. Випуск 10 (29.10.2013)
Врятуйте нашу сім'ю-2

Додано 10 випуск 2 сезону програми "Врятуйте нашу сім'ю" за 29 жовтня 2013  року.

Сім'я Данилко + постшоу "Чоловік-тряпка". У цей вівторок в програмі «Врятуйте нашу сім'ю» глядачі телепроекту побачать історію про сім'ю, в якій немає місця довірі і любові. Глядачі телеканалу СТБ познайомляться з родиною Данилко. 34-річна Лана і 38-річний Іван уже 12 років живуть під одним дахом. Лана - домогосподарка, вона виховує трьох дітей. Але головне для жінки не стільки виховання їхніх чад і проблеми побуту, як її зовнішній вигляд. Жінка вважає, що вона і всі, хто її оточують, повинні виглядати бездоганно.

"Врятуйте нашу сім'ю" - сімейне реаліті шоу, героями якого є сімейні пари, що перебувають на межі розлучення. Фахівці програми допоможуть чоловіку та дружині знайти порозуміння і вирішити наболілі сімейні проблеми. Для цього парі запропонують на день обмінятися ролями і обов'язками, після чого психологи розроблять план виходу із сімейної кризи. Проект спрямований за зниження кількості розлучень в Україні, соціальну алдаптацію героїв програми, психологічну допомогу дітям у таких сім'ях.

Ведучі: Дмитро Карпачов, Єгор Тополов.

Канал: СТБ.

Категорія: Сімейні шоу | | Теги: сезон 2, врятуйте нашу сімю, 29 октября, выпуск 10, спасите нашу семью, врятуйте нашу сімю 2 сезон, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: