Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Сімейні шоу » [СТБ] Врятуйте нашу сім'ю-5 сезон. Випуск 5 + постшоу (01.03.2016)
23:07
[СТБ] Врятуйте нашу сім'ю-5 сезон. Випуск 5 + постшоу (01.03.2016)

Врятуйте нашу сім'ю-4 сезон

Додано 5 випуск 5 сезону програми "Врятуйте нашу сім'ю" за 1 березня 2016 року.

Безробітний Олександр вже рік не працює і навіть не намагається знайти спосіб заробити гроші. Його дружина Наталя скаржиться на безпечність улюбленого і сама тягне на собі всю сім'ю. Героя все ж змусять піти працювати, щоб зрозуміти ціну зусиль його другої половини. Однак Саша вже через короткий час втомиться і перехочется трудитися. Чим закінчиться спроба чоловіка заробити гроші?

"Врятуйте нашу сім'ю" – сімейне реаліті шоу, героями якого є сімейні пари, що перебувають на межі розлучення. Фахівці програми допоможуть чоловіку та дружині знайти порозуміння і вирішити наболілі сімейні проблеми. Для цього парі запропонують на день обмінятися ролями і обов'язками, після чого психологи розроблять план виходу із сімейної кризи. Проект спрямований за зниження кількості розлучень в Україні, соціальну алдаптацію героїв програми, психологічну допомогу дітям у таких сім'ях.

Ведучі: Дмитро Карпачов, Єгор Тополов.

Канал: СТБ.

Категорія: Сімейні шоу | | Теги: сімейні, 2016, березень, 1 березня, врятуйте нашу сімю, врятуйте нашу сімю 5 сезон, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: