Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Сімейні шоу » [СТБ] Врятуйте нашу сім'ю-5 сезон. Випуск 3 + постшоу (16.02.2016)
23:18
[СТБ] Врятуйте нашу сім'ю-5 сезон. Випуск 3 + постшоу (16.02.2016)

Врятуйте нашу сім'ю-4 сезон

Додано3 випуск 5 сезону програми "Врятуйте нашу сім'ю" за 16 лютого 2016 року.

На реаліті «Врятуй нашу сім'ю» звернулася 36-річна Євгенія Курінна, яка вже намагалася налагодити відносини з чоловіком Олександром Кирильченко в проекті «Детектор брехні». Після розгляду в студії, жінка попросила коханого піти від нього і залишити їх з дочкою від першого шлюбу в спокої. Однак через невелику кількість часу пара знову возз'єдналася, і їх життя стало колишньою - повної сварок і образ.

"Врятуйте нашу сім'ю" – сімейне реаліті шоу, героями якого є сімейні пари, що перебувають на межі розлучення. Фахівці програми допоможуть чоловіку та дружині знайти порозуміння і вирішити наболілі сімейні проблеми. Для цього парі запропонують на день обмінятися ролями і обов'язками, після чого психологи розроблять план виходу із сімейної кризи. Проект спрямований за зниження кількості розлучень в Україні, соціальну алдаптацію героїв програми, психологічну допомогу дітям у таких сім'ях.

Ведучі: Дмитро Карпачов, Єгор Тополов.

Канал: СТБ.

Категорія: Сімейні шоу | | Теги: сімейні, 2016, 16 лютого, врятуйте нашу сімю, врятуйте нашу сімю 5 сезон, СТБ, лютий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: