Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Сімейні шоу » [СТБ] Врятуйте нашу сім'ю-4 сезон. Випуск 2 + постшоу (01.09.2015)
23:44
[СТБ] Врятуйте нашу сім'ю-4 сезон. Випуск 2 + постшоу (01.09.2015)

Врятуйте нашу сім'ю-4 сезон

Додано2 випуск 4 сезону програми "Врятуйте нашу сім'ю" за 1 вересня 2015 року.

Сім'я Микитенко, частина 2. У програмі «Врятуйте нашу сім'ю» - друга частина випуску за участю сім'ї Микитенко. У 23-річної домогосподарки Оксани та 24-річного безробітного репера Олександра накопичилося стільки проблем, що розплутати цей клубок швидко не вийшло. Коли пара звернулася до програми «Врятуйте нашу сім'ю», дівчина була на 4 місяці вагітності. Оксана зізналася, що за 1,5 року всього кілька разів їла м'ясо, так як чоловік не хоче заробляти гроші на їжу. Олександр принижує дружину, називаючи її тупий. Вона постійно плаче, але це тільки більше дратує чоловіка.

"Врятуйте нашу сім'ю" – сімейне реаліті шоу, героями якого є сімейні пари, що перебувають на межі розлучення. Фахівці програми допоможуть чоловіку та дружині знайти порозуміння і вирішити наболілі сімейні проблеми. Для цього парі запропонують на день обмінятися ролями і обов'язками, після чого психологи розроблять план виходу із сімейної кризи. Проект спрямований за зниження кількості розлучень в Україні, соціальну алдаптацію героїв програми, психологічну допомогу дітям у таких сім'ях.

Ведучі: Дмитро Карпачов, Єгор Тополов.

Канал: СТБ.

Категорія: Сімейні шоу | | Теги: сімейні, 1 вересня, врятуйте нашу сімю 4 сезон, врятуйте нашу сімю, Вересень, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: