Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Талант-шоу » [СТБ] Україна має талант-7 сезон. Випуск 1 (07.03.2015)
19:00
[СТБ] Україна має талант-7 сезон. Випуск 1 (07.03.2015)

Україна має талант-7

Додано 1 випуск 7 сезону програми "Україна має талант" за 7 березня 2015 року.

7 березня в ефір телеканалу СТБ вийшов перший випуск сьомого сезону проекту Україна має талант. Цього року оцінювати виступи учасників будуть Слава Фролова, В'ячеслав Узелков та Ігор Кондратюк. А нові ведучі Дмитро Танкович та Костянтин Томільченко будуть за сценою першими знайомитися з учасниками, готовими продемонструвати свій унікальний талант.

«Україна мае талант!» - аналог відомого американського талант-шоу America's got talent Цей народний проект став настільки популярним серед глядачів, що вийшов в лідери телесезону.

Учасники передачі - всі, у кого є бажання і талант. Вік, місце проживання та соціальний статус не має значення! Це шоу для тих, хто вміє співати, танцювати, грати на музичних інструментах, виконувати складні циркові трюки, веселити народ, говорити на одній мові з тваринами або птахами, та й взагалі просто заворожити публіку своїм виступом.

Переможець шоу визначається глядацьким смс-голосуванням і отримує головний приз - 1 мільйон гривень.

Перший сезон шоу в Україні стартував навесні 2009 року.

7 сезон стартував 7 березня 2015 року.

Ведуча програми: Оксана Марченко.

Категорія: Талант-шоу | | Теги: талантшоу, україна має талант 7 сезон, 7 березня, Україна має талант, березень, СТБ, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: