Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 26.04.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №86 (19.03.2015)
23:33
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №86 (19.03.2015)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 19 березня 2015 року.

Домовик перетворив життя дівчини в жах. Найсильніші ясновидці країни вирушать до Києва. 23-річна Ірина Тищенко кілька місяців боїться з'являтися у власному будинку. Вона впевнена, що в недавно купленій квартирі живе хтось ще. «У моїй квартирі живе щось невидиме. Якась сутність. Вона настільки мене лякає, що я вже починаю боятися за своє життя - зізналася героїня. - Щоразу мені здається, що позаду хтось стоїть і дивиться на мене ... Мені страшно! ».

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, битва екстрасенсів, березень, 19 березня, следствие ведут экстрасенсы, екстрасенси, СТБ, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: