Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №85 (12.03.2015)
23:33
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №85 (12.03.2015)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 12 березня 2015 року.

Помста мерців. 18 років тому жахлива автокатастрофа на трасі Кіровоград-Харків забрала життя двох людей. У живих залишилася тільки їхня дочка Марина, якій на момент аварії було 11 років. І тепер майже щоночі батьки приходять в кошмарах до своєї дочки. Чому рідні з того світу бажають доньці смерті? Чи можна врятувати дівчину? На розслідування відправляться експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси».

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, 12 березня, битва екстрасенсів, березень, следствие ведут экстрасенсы, екстрасенси, СТБ, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: